ساعت مچی هوشمند

 

۱- نشان دادن اعلان پیام ها

می توان گفت کسانی که به طور مرتب از گوشی هوشمند استفاده می کنند تعداد زیادی پیام در روز دریافت می کنند. مساله جالب این است که هر پیامی واقعا نیاز به اقدام ندارد. عمل بیرون آوردن گوشی از جیب یا کیف برای هر اعلان به کمک ساعت مچی هوشمند بسیار کاهش پیدا کرده است.

همچنین، جالب است به وسیله دکمه های ساعت در مورد پیام ها به سرعت اقدام نمایید. برای مثال، ایمیلی را دریافت کرده اید که برای تان اهمیتی ندارد پس به سادگی آن را به راست حرکت می دهید و دکمه آرشیو را می زنید.

۲- رهیابی را آسان تر می کند

اگر خودرو شما دارای رهیاب نیست شما می توانید از طریق Google Maps مقصد را مشخص کنید و صفحه گوشی را خاموش کنید. در طول سفر روی صفحه تمامی مسیر نمایش داده می شود. این خیلی جالب است زیرا برخی اوقات در سفرهای مستقیم طولانی شما هیچ اعلان صوتی برای گردش نداشته باشید و یک انگشت زدن روی مچ تمام چیزی است که به شما اطمینان می دهد.

اکنون به حالاتی مثل موتور سواری یا دوچرخه سواری که استفاده از گوشی امکان پذیر نیست فکر کنید. ساعت های مچی در وضعیت ها بسیار مناسب تر هستند.

۳- برای کارهای کوتاه و سریع مناسب است

زمانی که ساعت هوشمند می بندید دوست دارید از آن برای کارهای مثل گذاشتن یادآور استفاده کنید. کافی است دست تان را بالا بیاورید و اسم آن فعالیت را بگویید (مثلا Okay Google). یا زمانی که پیام دریافت کردید و تنها نیاز به ارسال پاسخ یک کلمه مانند «بله» دارید رابط صفحه دارای چنین گزینه ای هست.

۴- به شما کمک می کند از جای تان تکان بخورید

بر کسی پوشیده نیست که ساعت های هوشمند از ابتدا بر سلامتی تمرکز داشتند. اغلب ساعت های هوشمند با ویژگی های مربوط به کنترل سلامتی مثل حس گر تحرک و ضربان قلب عرضه می شوند.

اما اگر شما هدست بلوتوث دار داشته باشید می توانید به طور مستقیم از ساعت موسیقی گوش دهید و نیاز به گوشی ندارید. این ویژگی در زمانی که برای ورزش و دویدن می روید و به گوشی نیاز ندارید بسیار مناسب است زیرا همراه داشتن گوشی در زمان ورزش موجب مزاحمت است.